کد خبر: ۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۳
داعش نام عاملان حملات پاریس را منتشر نمود
خبرگزاری سی نیوز- گروه تروریستی داعش در نشریه خود، اسامی عاملان حملات تروریستی پاریس به همراه تصاویر و تابعیت آنها را منتشر کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سی نیوز؛به نقل از العالم، این گروه  در نشریه دابق از عاملان حملات پاریس که در 13 نوامبر گذشته روی داد، پرده برداشت؛ و عکسی را منتشر کرد که حاوی تابعیت و تصاویر و نامهایی است که این جنایتکاران به آنها شهرت دارند.

پایگاه فرانسوی "20 مینیت" نامهای واقعی این جنایتکاران را منتشر کرد؛  که شامل ابوبکر بلژیکی معروف به عبدالحمید اباعود، ابوقتال فرانسوی معروف به سامی عمیمور، بلال الحدفی  معروف به ذوالقرنین فرانسوی، ابراهیم عبدالسلام معروف به ابوالقعقاع بلژیکی، اسماعیل عمر مصطفای معروف به ابوریان فرانسوی، شاکیب اکروه  معروف به ابومجاهد بلژیکی و فؤاد محمد عقاد معروف به ابوفؤاد فرانسوی است.

داعش نام عاملان حملات پاریس را منتشر کرد+عکس

این پایگاه فرانسوی تاکید کرد با توجه به اینکه اسامی تمام تروریستها به جز صلاح عبدالسلام منتشرشده ، نشان دهنده متواری و زنده بودن وی است.

در 13 نوامبر 2015  یک رشته از حملات هماهنگ‌شده‌ی تروریستی متشکل از تیرباران‌های دسته‌جمعی و بمب‌گذاری‌های انتحاری در منطقه‌های یکم، دهم و یازدهم شهر پاریس، فرانسه منجر به کشته شدن 130 نفر و مصدومیت 368 نفر شد.

انتهای پیام/


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: